В Украине открыт крупнейший автоцентр BMW в Восточной Европе

Да ну? А зачем? Ведь у укропов же нет денег!! Нам по телевизору сказали!!!

---------------------------

http://uprom.info/media/photo/foto-v-ukrayini-vidkrivsya-naybilshiy-u-shidniy-yevropi-tsentr-bmw

31 СЕРПНЯ 2017 ВІДБУЛАСЯ УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ ІМПОРТЕРСЬКИЙ-ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ «АВТ БАВАРІЯ», ОФІЦІЙНОГО ІМПОРТЕРА АВТОМОБІЛІВ BMW В УКРАЇНІ, ЯКИЙ РОЗТАШУВАВСЯ НА БОРИСПІЛЬСЬКОМУ ШОСЕ І ОЗНАМЕНУВАВ НОВИЙ ЕТАП РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ НА УКРАЇНСЬКОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ РИНКУ

Площа центру складає 7000 квадратних метрів. На першому поверсі розташовані новий шоу-рум, де передбачена експозиція автомобілів і зона їх передачі клієнтам, на другому – головний офіс українського імпортера. Одночасно в дилерському центрі можуть експонуватися до 15 нових автомобілів BMW, дозволяє охопити практично весь модельний ряд BMW.

Новий імпортерський-дилерський центр буде надавати повний спектр послуг. Крім продажу нових автомобілів, тут здійснюється прийом авто в trade-in і працює програма сертифікованих автомобілів з пробігом BMW Premium Selection. Гості також можуть скористатися послугами фінансування, кредитування і страхування, відремонтувати свій автомобіль і отримати кваліфіковане технічне обслуговування.

На події були присутні високопоставлені представники німецького концерну на чолі з членом правління BMW AG з продажу та маркетингу BMW, Ієном Робертсоном, який разом з Олександром Тимофєєвим, очолив урочисте розрізання стрічки, привітав команду BMW Україна і гостей заходу. Гостям вечора була представлена ​​експозиція автомобілів ВМW Classic, спеціально привезених з нагоди цього заходу: BMW 328, BMW 328 Hommage, BMW Vision Future Interaction, BMW Art Car Олександра Кольдера, BMW 7 серії Individual від Карла

-------------------------------------------------

http://biz.nv.ua/markets/v-ukraine-otkryli-krupnejshij-avtotsentr-bmw-v-vostochnoj-evrope-1790171.html

Официальный импортер автомобилей BMW в Украине - АВТ Бавария - открыл новый импортерско-дилерский центр, который стал крупнейшим центром этого автобренда в Восточной Европе.

Автоцентр располагается на Бориспольском шоссе под Киевом, передает агентство Интерфакс-Украина .

Согласно пресс-релизу АВТ-Бавария, площадь двухэтажного центра - 700 кв. м, в нем одновременно могут экспонироваться до 15 новых автомобилей, что позволяет охватить практически весь модельный ряд BMW.

Центр строился полтора года, однако размер инвестиций в его создание в пресс-службе не уточнили.

Новый центр будет предоставлять полный спектр услуг. Кроме продажи новых автомобилей, это прием авто в trade-in программе сертифицированных авто с пробегом BMW Premium Selection, а также услуги финансирования, кредитования и страхования, ремонт и техобслуживание.

АВТ Бавария работает на украинском рынке 20 лет. Имеет еще два автоцентра в Киеве и один в Днепре.

По итогам продаж в августе текущего года марка замыкает ТОП-10 продаж всех легковых автомобилей в Украине с долей рынка 3,54% и лидирует по продажам в премиум-сегменте.

В 2016 году в Украине было продано 3025 автомобилей этой марки (доля на рынке новых легковых авто 4,69%) – на 70,6% больше, чем годом ранее.

Бачив вже на вулиці електричну бмв.